Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss

Tel:  +46 40 36 54 00
Fax: +46 40 36 54 54
info@miclev.se

Besöksadress:

Ekonomigatan 4, Limhamn, Sweden

Postadress:

Miclev AB
Ekonomigatan 4
216 13 Limhamn
Sweden

Det är vi som jobbar på Miclev

Fredrik Alexandersson

Managing Director

Tel: +46 40 36 54 00

Mobil: +46 707 36 50 80

Email: fredrik.alexandersson@miclev.se

Jennie von Fielitz

Sales & Marketing Manager

Tel: +46 40 36 54 00

Email: jennie.fielitz@miclev.se

Anna Abramson

Sales & Marketing Coordinator

Phone: +46 40 36 54 00

Email: anna.abramson@miclev.se

Magnus Svensson

Team Leader Order, Purchase and Logistic

 

Phone: +46 40 36 54 00

E-mail: cservice@miclev.se

Ola Jönsson

Logistics

 

Phone: +46 40 36 54 00

E-mail: logistics@miclev.se

Michael Svensson

Logistics

 

Phone: +46 40 36 54 00

E-mail: logistics@miclev.se

Marie-Louise Måtegen

Product Specialist

Phone: +46 40 36 54 00

Mobile: +46 769 41 02 48

E-mail:

marie-louise.mategen@miclev.se

Tor Hjelmér

Product Specialist

 

Phone: +46 40 36 54 00

Mobile: +46 760 30 88 07

E-mail: tor.hjelmer@miclev.se

Karolina Danestig

Product Specialist

 

Tel: +46 40 36 54 00

Mobil: +46 709 12 92 66

Email: karolina.danestig@miclev.se

Robert Alexandersson

Quality Responsible

 

Phone: +46 40 36 54 00
Mobile: +46 707 15 44 23

E-mail: robert.alexandersson@miclev.se

Johan Wallin

Economics

 

Phone: +46 40 36 54 00

E-mail: ekonomi@miclev.se

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan